Internetinė svetainė

Synergy Spot

Patiko sprendimas?

+370 676 07257

1. Idėja

Svetainė orentuota į įmonės teikiamų paslaugų ir atliktų projektų publikavimą. Estetinis, švarus ir aiškus informacijos išdėstymas vienas iš iššukių, kuris buvo keliamas projekto įgyvendinimui. Internetinis puslapis, kuriame didžioji dalis informacijos pateikta tekstu, dažniausiai atrodo nuobodus ir neprezentatyvus, bet panaudojant subtilų svetainės foną ir infografiką vaizdas tampa kur kas gyvesnis ir patrauklesnis.

Firminis stilius

Synergy Spot

2. Idėja

Elektros inžinerijai - sukurtas pavadinimas ir atnaujintas firminis stilius, kadangi elektros inžinerija prisideda prie daugelio Lietuvoje diegiamų naujovių elektros tinkluose, todėl logotipas ir naujas pavadinimas buvo sukurtas, kad perduotų pagrindinę žinią, jog Synergy Spot išmani ir nevengenti inovatyvių idėjų, atspindinti savo tikrąjį įmonės identitetą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.