Internetinė svetainė

Scandagra

Patiko sprendimas?

+370 676 07257

1. Idėja

Dideli ir kompleksiniai projektai visuomet yra idomūs. Pasvarstykite patys: 4 mėnesiai skirti prototipo sukūrimui, dizaino suderinimui ir programavimui, dar keturi mėnesiai tobulinimui ir papildomų funkcionalumų diegimui, ir pagaliau paskutiniai keturi mėnesiai - testavimui. Tačiau po metų atkaklaus ir kruopštaus darbo - puikus, patogus ir gražus produktas.

Firminis stilius

Scandagra

2. Idėja

Scandagros logotipas remiasi bendrovės pozicionavimo teiginiu „Mūsų žinios ir patirtis – jūsų tvariam ir efektyviam ūkininkavimui“. Logotipą sudaro trys raktiniai elementai: stilizuoti grūdas, varpa, ir drąsiu, solidžiu fontu pateikiamas bendrovės pavadinimas. Bendrovė teikia kompleksinius sprendimus ir padeda ūkininkams siekti geriausių rezultatų kiekviename grūdo kelio etape – ne tik ligi pjūties bet ir vėliau. Bendradabiavimas su Scandagra virsta tvaria ir sėkminga partneryste.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.