Internetinė svetainė

Baltic FEZ

Patiko sprendimas?

+370 676 07257

1. Idėja

Baltic FEZ – tai unikali galimybė Skandinavijos ir Baltijos šalių investuotojams vykdantiems prekybą su Rusijos ir Azijos rinkomis. Internetinė svetainė, kurioje yra panaudotos vizualinių priemonių prezentacijos - Infografika. Šiam projektui buvo sukurtas išskirtinis struktūros ir funkcionalumo konceptas, o taip pat, atlikta SEO optimizacija švedijos rinkai. Paraleliai buvo kuriama brošiūra, filmukas ir daugelis kitų atributų.

Firminis stilius

Baltic FEZ

2. Idėja

Sukūrėme keleta gerų idėjų, kova vyko iki paskutinės minutės. Tačiau pirma vieta būna tik viena. Štai įmonės vertybės kuriomis remėmės: ATSAKOMYBĖ - Mėlyna ir jos atspalviai. AUGIMAS - Žalia ir jos atspalviai. PASAULIETIŠKUMAS - Visa spalvų paletė ir harmoningi deriniai.

Video sukūrimas

Baltic FEZ

3. Idėja

Remiantis visa sukurta medžiaga - svetaine, reprezentaciniu leidiniu ir firminiu stiliumi, sukūrėme išsamų pristatomąjį infografinį filmuką. Iš esmės tai santrauka apimanti visus investuotojams svarbius aspektus.

Spaudos darbai

Baltic FEZ

4. Idėja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.