Internetinių svetainių kūrimas
Prieš sėsdami prie interneto svetainės kūrimo projekto paklauskite savęs, kodėl Jūs norite kurti  internetinę svetainę, ko iš jos tikitės, kokių rezultatų norite pasiekti? Teisingi atsakymai be jokios abejonės Jus ves teisingu keliu į sėkmingą projekto išpildymą. Be visa ko, nederėtų pamiršti ir apie internetinės svetainės tobulinimus, kurie susideda iš prisitaikančio dizaino (angl. Responsive design), SEO optimizacijos (vidinės ar išorinės) ar naujų modulių integravimo.
01
Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės, tai puikus būdas parduoti savo prekes ar paslaugas elektroninėje erdvėje.  Privalumas yra dvejopas, tiek pardavėjui, tiek pirkėjui, pardavėjas parduoda prekę greitai ir sulaukia didesnio klientų srauto, o pirkėjas gali greitai ir patogiai nusipirkti jam patinkančią prekę ir apmokėjimą atlikti internetu. Pagrindiniai privalumai - tai labai patogus, greitas bei saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas. Elektroninių parduotuvių kūrimas dabar yra įgavęs didelį populiarumą Lietuvoje, todėl visos įmonės ar fiziniai asmenys, kurie pardavinėja prekes ar paslaugas turi turėti savo elektronines parduotuves, siekant didžiausio efektyvumo ir nešamos naudos.

Elektroninėje parduotuvėje galimybė originaliai pateikti savo prekių asortimentą, su pilnais aprašymais, specifikacijomis bei nuotraukomis, išskirti akcijinių prekių ir populiariausių prekių modulį, elektroninę parduotuvę sukurti taip, kad ji būtų moderni ir funkcionali. Šie privalumai dar labiau padidina Jūsų pardavimus ir klientų srautą. Taip pat, nereikia pamiršti elektroninės parduotuvės prisitaikomumo mobiliuosiuose įrenginiuose, kadangi šiais laikais yra labai didelis vartotojų apsipirkimo rodiklis telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Taigi, mes atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausius sprendimus norint sukurti šiuolaikišką, interaktyvią bei patogią elektroninę parduotuvę.  

02
Firminio stiliaus kūrimas
BRAND tai stipri asmenybė, kuri kalba už Jus ir pristato Jūsų verslo vertybes ir stipriąsias puses viešoje erdvėje. Stiliaus vadovas - tai Jūsų įmonės vedlys, kuris išlaiko stiliaus vienovę ir tvarką. Brand'o kūrimas, logotipo kūrimas ar stiliaus vadovo kūrimas tai atsakingi procesai, kurie reikalauja laiko ir pasišventimo, tai gali net nulemti Jūsų įmonės vėlesnę verslo sėkmę.
03
Video kūrimas
Video darbų formatas tai pati glausčiausia ir daugiausiai savyje informacijos talpinanti išraiškos forma. Per minimalų laiką tenka papasakoti istoriją ir likti žiūrovo atmintyje. O, kad iššūkiai nepasirodytų maži - žiūrėti ar nežiūrėti, lankytojas nuspendžia per pirmąsias 5 peržiūros sekundes... Tačiau nors iššūkiai ir nemenki, tai viena iš įdomiausių saviraiškos formų.
04
Spaudos darbai
Grožio išgyvenimas tai momentas, kurį verta atsiminti. Harmonija, kūrimas - tai būdas nunešti jus į tą išgyvenimo momentą ir išlaikyti Jus ten kaip galima ilgiau. Brošiūros, metinės ataskaitos ar lankstuko dizainas turi atspindėti Jūsų įmonės identitetą, viziją, kitu atvėju tai bus tiesiog dar viena makulatūros dozė.
05

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.