Lankstumas ir greita reakcija į prašymus, gebėjimas pateikti idėjas, o ne tik vykdyti užsakymus. Nuolatinis bendravimas su klientu, net jei tuo metu nėra jokio užsakymo.


Ugnė Urniežiūtė

Business development manager

Su NOWORRIES agentūra dirbame jau daugiau nei 5 metai. Per bendradarbiavimo laikotarpį agentūra ne kartą įrodė, jog yra patikima, lanksti bei prisitaikanti prie mūsų specifinių poreikių kompanija. Įmonės paslaugos atitinka mūsų keliamus itin aukštus reikalavimus kokybei. Agentūros vadyba sprendžia iškilusias problemas ar klausimus pasiūlydama mažiausiai kelis alternatyvius sprendimus. Tikimės ir toliau bendradarbiauti su NOWORRIES agentūra be rūpesčių :)


Andrius Iškauskas

Technology and IP attorney, Partner at WINT law firm

NOWORRIES mąsto netradiciškai, gilinasi į kliento poreikius ir lanksčiai bei operatyviai reaguoja, kai pagalbos prireikia skubiai. Tai partneris, pasirengęs kruopščiai formuoti ilgalaikius santykius ir užsitikrinti pasitikėjimą.


Rytis Ambrazevičius

Asociacija "Baltic Institute of Corporate Governance"

Įdomūs, nestandartiniai kūrybiniai sprendimai, strateginės įžvalgos, - visa tai padeda kurta išskirtinius ir įsimintinus projektus. NOWORRIES agentūra pasižymi paslaugumu ir operatyvumu, visos užduotys atliekmos laiku. Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, kurios trukdo projekto įgyvendinimui, visada pateikiamos alternatyvos. NOWORRIES agentūra kuria ilgalaikius ir partneriškus santykius su klientu.


Ringaudas Ručys

Head Of Trade Marketing at IDS Borjomi Europe

WORAPAY tikslas buvo perdaryti svetainę pagal naujausius dizaino reikalavimus ir ją suoptimizuoti paieškos varikliams. Sukurti ir suadministruoti Google Adwords kampaniją Anglijos rinkai. Projektas atliktas super greitai. Tikslu ir efektyvu. Ačiū.


Aurimas Bakas

CxO | Start-up Co-founder | Start-up Adviser

NW is tough Partner to collaborate with, because they strategically penetrate deep into the Client’s needs and how they are accurate  formulating them. So, sometimes in the beginning it is difficult, course the one has to change its primary action plan to meet the highest results realizing companies vision, then tactically easy reachable together with NW Team.


Simonas Petrulis

Baltic LEZ CEO

NOWORRIES Agency is a great contact. NW is highly reactive, understand it's customer requirements beyond their needs. NW has a real added value with it's creative ideas and is quick from requirement to delivery especially when tight delays. I'm very confident in this company and recommend NOWORRIES Agency.


Benoit Thevenoux

LIODE

I highly recommend everyone to work with NOWORRIES Agency.
NW is just fantastic to work with, and the results are showing.

NW knows the corporate world and how to design, brand and expose your business. I met NW through another extremely hapy client, and have not been more hapy with any other organization.

NW is service oriented and deliver on time and at better than expected results. The strongest side though is the project communication.


Kristian Kaas Mortensen

Senior Director, Global Partnerships & Alliances at project44

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.