Internetinių svetainių kūrimas
Prieš sėsdami prie interneto svetainės kūrimo projekto paklauskite savęs, kodėl Jūs norite kurti  internetinę svetainę, ko iš jos tikitės, kokių rezultatų norite pasiekti? Teisingi atsakymai be jokios abejonės Jus ves teisingu keliu į sėkmingą projekto išpildymą. Be visa ko, nederėtų pamiršti ir apie internetinės svetainės tobulinimus, kurie susideda iš prisitaikančio dizaino (angl. Responsive design), SEO optimizacijos (vidinės ar išorinės) ar naujų modulių integravimo.
01
Elektroninių parduotuvių kūrimas

Elektroninės parduotuvės, tai puikus būdas parduoti savo prekes ar paslaugas elektroninėje erdvėje.  Privalumas yra dvejopas, tiek pardavėjui, tiek pirkėjui, pardavėjas parduoda prekę greitai ir sulaukia didesnio klientų srauto, o pirkėjas gali greitai ir patogiai nusipirkti jam patinkančią prekę ir apmokėjimą atlikti internetu. Pagrindiniai privalumai - tai labai patogus, greitas bei saugus būdas įsigyti prekes ar paslaugas. Elektroninių parduotuvių kūrimas dabar yra įgavęs didelį populiarumą Lietuvoje, todėl visos įmonės ar fiziniai asmenys, kurie pardavinėja prekes ar paslaugas turi turėti savo elektronines parduotuves, siekant didžiausio efektyvumo ir nešamos naudos.

Elektroninėje parduotuvėje galimybė originaliai pateikti savo prekių asortimentą, su pilnais aprašymais, specifikacijomis bei nuotraukomis, išskirti akcijinių prekių ir populiariausių prekių modulį, elektroninę parduotuvę sukurti taip, kad ji būtų moderni ir funkcionali. Šie privalumai dar labiau padidina Jūsų pardavimus ir klientų srautą. Taip pat, nereikia pamiršti elektroninės parduotuvės prisitaikomumo mobiliuosiuose įrenginiuose, kadangi šiais laikais yra labai didelis vartotojų apsipirkimo rodiklis telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Taigi, mes atsižvelgsime į Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausius sprendimus norint sukurti šiuolaikišką, interaktyvią bei patogią elektroninę parduotuvę.  

02
Firminio stiliaus kūrimas
BRAND tai stipri asmenybė, kuri kalba už Jus ir pristato Jūsų verslo vertybes ir stipriąsias puses viešoje erdvėje. Stiliaus vadovas - tai Jūsų įmonės vedlys, kuris išlaiko stiliaus vienovę ir tvarką. Brand'o kūrimas, logotipo kūrimas ar stiliaus vadovo kūrimas tai atsakingi procesai, kurie reikalauja laiko ir pasišventimo, tai gali net nulemti Jūsų įmonės vėlesnę verslo sėkmę.
03
Video kūrimas
Video darbų formatas tai pati glausčiausia ir daugiausiai savyje informacijos talpinanti išraiškos forma. Per minimalų laiką tenka papasakoti istoriją ir likti žiūrovo atmintyje. O, kad iššūkiai nepasirodytų maži - žiūrėti ar nežiūrėti, lankytojas nuspendžia per pirmąsias 5 peržiūros sekundes... Tačiau nors iššūkiai ir nemenki, tai viena iš įdomiausių saviraiškos formų.
04
SEO optimizacija užsienio rinkai

SEO optimizacija užsienio rinkai yra labai svarbus faktorius, norint stiprinti savo žinomumą kitose pasaulio šalyse. Pradedant optimizacijos procesą, svarbu atlitki trumpą analizę savo siūlomos prekės ar paslaugos būtent konkrečiai šaliai. Norint atlikti SEO optimizaciją užsienio rinkai, reikia apsvarstyti savo veiklos pranašumus lyginant su konkurentais, kad būtų galima pasiekti efektyvesnių rezultatų.

Kas gali nulemti Jūsų apsisprendimą:

  • maža konkurencija jūsų lygiagrečiai veiklos specifikai;
  • specifinės prekės ar paslaugos, kurios išsiskiria savo unikalumu;
  • didelė konkurencija, bet Jūsų prekinis ženklas ir internetiniai projektai yra paremti šiuolaiškiškais dizaino ir funkcionalumo sprendimais;
  • Jūsų siūloma prekės ar paslaugos kaina yra pakankamai optimali, atsižvelgiant į tam tikros šalies rinkos kainas;
  • didelis vartotojų susidomėjimas tam tikra paslauga ar preke;
  • norite didinti savo įmonės ar brand’o žinomumą;
  • norite pasiekti didesnį vartotojų srautą;
  • kiti faktoriais, kurie gali nulemti Jūsų sprendimą, atlikus detalesnę pasirinktos šalies ir pasirinktos veiklos analizę;

SEO optimizacijos procesas užsienio rinkai susideda iš vidinės ir išorinės SEO optimizacijos, kurios yra lygiai taip pat svarbios, todėl šis techninis procesas gali užtrukti iki 5mėn, norint gauti apčiuopiamus rezultatus, Google paieškos sistemoje.  

05
Internetinis marketingas
Marketingas tai dalykas apie kurį visi šneka, bet nedaugelis iš tikro suvokia jo nešamą naudą. Reklama internetinėje ervdvėje gali būti sukurta įvairiais, efektyviais variantais: nuo reklaminių banerių atvaizdavimo internetinėse svetainėse, socialinių tinklų viešinimo įvairiais kanalais iki mokamos Google Adwords reklaminės sistemos sukūrimo pagal veiklos sryties raktinius žodžius.
06
Spaudos darbai
Grožio išgyvenimas tai momentas, kurį verta atsiminti. Harmonija, kūrimas - tai būdas nunešti jus į tą išgyvenimo momentą ir išlaikyti Jus ten kaip galima ilgiau. Brošiūros, metinės ataskaitos ar lankstuko dizainas turi atspindėti Jūsų įmonės identitetą, viziją, kitu atvėju tai bus tiesiog dar viena makulatūros dozė.
07

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.